Colop Lady Line, czyli nowe pieczątki od firmy COLOP.

Colop Lady Line, czyli nowe pieczątki od firmy COLOP.

Najnowsza seria stempli Printer IQ dla kobiet Lady Line, została zaprojektowana dla wszystkich pań, które pragną podkreślić swoje istnienie. Lady Line to symbol elegancji i nowoczesności, który ozdobi biuro i wyróżni właścicielkę. Jest idealnym dodatkiem do dowolnej torebki lub aktówki, zawsze gotowym do użycia i będącym jednocześnie Twoją wyjątkową wizytówką! Nowa kolekcja Printer IQ Lady Line powstała z myślą o wszystkich paniach, które pragną podkreślić swoją obecność. Lady Line jest ponadczasową i nowoczesną marką, która upiększy miejsce pracy i wyróżni jej właścicielkę. To idealne akcesorium do każdej torby lub aktówki, zawsze gotowe do użycia i jednocześnie stanowiące Twoją niepowtarzalną wizytówkę! 

colop iq wszystkie

Automat do pieczątek z serii IQ gwarantuje bezproblemowe, trwałe i niezawodne działanie. Zastosowanie antypoślizgowej technologii zapewnia wygodną pracę w dowolnych warunkach. Printer IQ Lady Line jest łatwy w użytkowaniu i oferuje różne rozmiary stempli, będąc niezastąpionym partnerem podczas wykonywania zadań.

Lady Line to seria produktów, która zdobyła już serca wielu kobiet. Niezwykle efektywne, umożliwią Ci wyróżnienie się spośród innych i dodać stylu nawet do codziennych czynności. Elegancja i charakter to cechy, które określają Lady Line. Nowe pieczątki z serii Printer IQ motywują do działania i pomogą Ci poczuć się pewnie i pięknie!

Czym wyróżnia się Lady Line, aby można ją było tak bardzo pokochać?

  • Wyjątkowe, starannie wykonane wzory
  • 4 możliwości dostosowania obudowy stempla
  • wiele dostępnych rozmiarów
  • niezawodny drukarka IQ Stamp
  • wymienny poduszkowiec z tuszem
  • wyraźne i dokładne odbicie od pierwszego użycia 
colop iq 30 lady line

Kolory obudowy pieczątek Lady Line:

Nowe Printery IQ Lady Line są dostępne w kolorach: purpurowym i różowym, w wersji z czarną obudową.

Charakterystyka pieczątki Colop IQ Lady Line:

Przezroczysta podstawka ułatwia umieszczenie zawartości we właściwym miejscu dzięki odbiciu. Pieczęć posiada korek, który łatwo można przyłożyć, aby chronić płytę z tekstem przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem, na przykład w torbie lub teczce. Stopy antypoślizgowe zapobiegają przesuwaniu się pieczątki po papierze, co zapewnia czytelność treści bez niechcianych „podwójnych” odbić. Niezawodna – wykonana z materiałów najwyższej jakości. Przy odbijaniu tekstu generuje przyjemne, delikatne dźwięki. Obudowa pieczątki występuje w dwóch kolorach – białym i czarnym. Duże okno umożliwia pełne spersonalizowanie pieczątki. Opakowanie zawiera dwie karty indeksujące o nowych, estetycznych wzorach i czterech kolorowych motywach. Karty można łatwo wymieniać według preferencji użytkownika.

  • Dostępne wybory rozmiarów odbicia to 38 x 14 mm, 47 x 18 mm a także 59 x 23 mm.
  • Dostępne kolory poduszek to czarny, czerwony, niebieski oraz biały.