Marki pieczątek

 

Modele Pieczątek w naszej ofercie – opis.

Pieczątki Online z naszego asortymentu są niezwykle wygodne w użytkowaniu, co sprawia, iż często używane są w wielu firmach. Możemy w nich wyróżnić trzy elementy.

Komfort użytkowania będzie zależny od tego jakiego producenta i model stempla wybierzemy. Które pieczątki będą najlepszym wyborem? W naszej szerokiej ofercie znajdziesz pieczątki czołowych producentów:

  • Pieczątki Colop,
  • Pieczątki Wagraf,
  • Pieczątki Trodat,
  • Pieczątki Shiny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, poniżej przedstawiamy parę informacji, które pomogą ci wybrać odpowiedni model pieczątki.

Pieczątki Colop

pieczątki colo[

Marka Colop głosi hasło „Jakość w dobrej cenie” i faktycznie – jest to prawda. Nasi Klienci często sięgają po pieczątki tego producenta. Oferuje on trzy rodzaje modeli pieczątek Colop:

  • Pieczątki Colop Compact,
  • Pieczątki Colop IQ,
  • Pieczątki Colop Mouse Stamp (pieczątki kieszonkowe).

 

Pieczątki Colop Compact

pieczątki colop compact pro r

Pieczątki te posiadają najlepszy współczynnik jakości do ceny. Seria ta to kompaktowa obudowa wraz z zatyczką dzięki, której możemy zamknąć pieczątkę. Aby to zrobić wystarczy zatrzasnać skuwkę stempla. Pieczątka wyposażona jest w gumowe zabezpieczenie przed ślizganiem się stempla na odbijanej powierzchni, dzięki czemu uzyskamy czytelną treść odbicia pieczątki.

Pieczątki Colop IQ

pieczątki colop iq

To pieczątki wykonane są tylko z materiałów najwyższej jakości. Również wyposażone są w kompaktowe zamknięcie, które stanowi dodatkowa zatyczka do stempla. W celu zamkniecia automatu wystarczy, że wciśniemy zatyczkę do środka pieczątki. Z kolei aby otworzyć pieczątkę Colop IQ wystarczy, że wyciągniemy zatyczkę. Stempel ma przeźroczystą podstawę, dzięki czemu wykonanie odbicia pieczątki jest niezwykle proste. W zestawie znajdują się również karteczki indeksujące, które stanowią kolor danej pieczątki ( cztery w różne kolory w zestawie). Umożliwia to nam w dowolnym momencie zmieanę wyglądu stempla. Colop na  swojej witrynie internetowej udostępnia narzędzie, dzięki któremu możemy stworzyć własną, indywidualną obudowę naszej pieczątki np. z logo firmowym.

Pieczątki Colop Mouse Stamp –kieszonkowe

pieczątk colop mouse

Standardowe pieczątki kieszonkowe. Co je cechuje? Posiadają niewielkie rozmiary. Możemy je schować na przykład do kieszeni, torebki lub przypiąć do spodni. Seria tych pieczątek Colop wyróżnia się tym, iż  posiadają szczelne zamknięcie, które chroni przed niespodziewanym wycieki tuszu. Pieczątkę możemy  dopasować dla osób praworęcznych, jak i dla leworęcznych. Wystarczy, iż przełożymy płytkę z gumką o 180 stopni.

Pieczątki Wagraf

pieczątki wagraf

Wagraf to polska firmą z tradycją, która produkuje pieczątki na nasz krajowy rynek. Firmy pochodzi z Warszawy. Już blisko 60 lat produkuje pieczątki różnych rodzajów.

Pieczątki Wagraf B

pieczątki wagraf

Pieczątki Wagraf z serii B to ekonomiczne automaty naszego krajowego producenta stempli. Należą one do grupy jednych z tańszych pieczątek na polskim rynku. Posiadają szeroką gamę kolorów obudowy oraz przeźroczystą podstawę. Dzięki temu możemy wykonać odbicie pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki te posiadają dodatkową zatyczkę, dzięki której możemy łatwo i szybko je zamknąć. Wystarczy, iż wciśniemy zatyczkę, natomiast aby otworzyć pieczątkę należy ją wyciągnąć.

Pieczątki Wagraf Polan 

pieczątki wagraf polan

Sztandarowy model pieczątek frimy Wagraf. Wagraf Polan to praktyczne oraz solidne stemple. Jak w przypadku serii pieczątek B, również posiadają wiele kolorów obudowy oraz przeźroczystą podstawę pieczątki. Pieczątki Wagraf Polan mają obudowę wraz z dodatkową zatyczką, która umożliwia sprawne zamknięcie autoamatu. Aby to zrobić wystarczy, że naciśniemy zatyczkę wraz z mechanizmem stempla do środka. Otwarcie pieczątki jest także dziecinnie proste – wystarczy wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Trodat

Pieczątki Trodat

Austriacki producent pieczątek, a zarazem jeden z pierwszych i największych wytwórców artykułów stemplarskich w Europie i świecie. Wszystkie pieczątki Trodat muszą przejść wewnętrzne testy na ich wytrzymałość. Sprawia to, że Trodat gwarantuje, iż jego pieczątki wytrzymają nawet 100.000 odbić. W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje modeli pieczątek firmy Trodat:

  • Pieczątki Trodat Printy,
  • Pieczątki Trodat Mobile Printy,
  • Pieczątki Trodat Imprint.

Pieczątki Trodat Printy

pieczątki trodat

Pieczątki  Trodat Printy produkowane są tylko z materiałów najwyższej jakości oraz posiadają nowoczesny wygląd. Są to kompaktowe pieczątki wraz z zamknięciem w formie zatyczki dołączanej do stempla. Zamknięcie pieczątki jest dziecinnie łatwe. Aby to zrobić należy nacisnąć zatyczkę do środka. Aby następnie otworzyć pieczątkę należy jedynie wyciągnąć zatyczkę. Stempel wyposażony jest w przeźroczystą podstawę, dzięki której możemy odbić pieczątki dokładnie w tym miejscu, gdzie chcemy.

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Są to bezawaryjne pieczątki kieszonkowe o niewielkich rozmiarach. Możemy je schować na przykład do kieszeni, torebki dlatego też idealnie nadadzą się jako pieczątki lekarskie. Stemple te posiadają kształt  pendrive’a, który zmmienia się w pieczeć przy pomocy jednego, delikatnego naciśnięcia w przycisk, który znajduje się na obudowie. Pieczątka ta ma szczelne zamknięcie, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, iż np. wycieknie z niej tusz w torebce.

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat Imprint to „budżetowy” model austriackiego producenta. Stemple te posiadają dobrą jakość oraz funkcjonalność, zachowując przy tym najniższą cenę. Automaty są wyprodukowane solidnego materiału sztucznego oraz wyposażone w praktyczną zatyczkę. Posiada ona uchwyty chroniące pieczątke przed samoistnym otwarciem np. w torebce. Pieczątki Imprint mają duże okienko indeksowe, które umożliwia spersonalizowanie umieszczając w nim np. logo firmowe. Dół pieczątki posiada przeźroczystą obudowę, która umożliwia dokładne odbicie pieczątki w wybranym miejscu. Pieczątki Trodat posiadają oryginalną poduszkę tuszową, którą możemy bez trudu wymienić. Mechanizm blokady pieczątki znajduje się z tyłu stempla, co powoduje, iż pieczątka nie otworzy się samoczynnie (co zdarza się czasem przy blokadach bocznych).

Pieczątki Shiny

pieczątka shiny 842

Marka pieczątek Shiny, to alternatywna propozycja producenta z Tajwanu. Pieczątki Shiny posiadają wysoką jakość wykonania oraz bardzo niską cenę ofertową. Często proponowane są jeśli klientowi zależy na najniższym koszcie zakupu, zachowując przy solidną jakość zamawianych pieczątek.

Producent zapewnia w swojej ofercie wszystkie standardowe modele pieczątek takie jak:

pieczątka shiny 722.

Nie wiesz jak wyglądają odbicia poszczególnych pieczątek? Sprawdź tutaj.