Przedstawiamy Markery Posca z farbą plakatową

Przedstawiamy Markery Posca z farbą plakatową

Markery Posca to produkty, które zdobyły przychylność zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Ich lista opcji jest tak szeroka, że zasługuje na oddzielny tekst. Jednak zanim przystąpimy do tego, warto rozpocząć od początku. Przyjrzyjmy się w skrócie, dlaczego warto zainwestować w markery Posca i gdzie można je używać. Warto również porozmawiać o tym, kto je wynalazł i gdzie dokładnie powstały. Zachęcamy do przeczytania całego artykułu, ponieważ może pozwolić ci na odkrycie niesamowitego produktu, którego wcześniej nie znałeś.

posca markery 8 szt

Jak produkowany jest pisak Posca?

Produkt firmowy UNI to marka o długiej historii, która istnieje od przeszło 130 lat. Specjalizuje się w wysokiej jakości artykułach do pisania i materiałach do rysowania. Sam początek marki Posca miał miejsce w Shinjuku, co jest głównym miastem w Japonii. W 1887 roku firma Niroku Masakiego rozpoczęła tam swoją działalność. Na początku firma skupiała się na produkcji eleganckich ołówków, ale wkrótce rozwój firmy spowodował przekształcenie jej w Mitsubishi Pencil Company. Tym samym marka ta na stałe zapadła w pamięci wszystkich fanów pisania i nie tylko.

Dlaczego praca z pisakami Posca jest bardziej przyjemna?

Mazaki Posca są produktami, które mogą zastąpić praktycznie każdy rodzaj markera, ponieważ posiadają farbę plakatową zamiast typowego tuszu. To cechy farby są jednym z elementów, które przyczyniły się do sukcesu markerów Posca. Producent, firma UNI, dba również o szeroki wybór kolorów oraz różnego rodzaju gumki i końcówki, co sprawia, że praca z nimi jest bardzo wygodna.

Zakup Markera Posca – co warto wiedzieć?

marker posca 22 niebieski

 Marker UNI Posca PC-5M posiada okrągłą końcówkę, która umożliwia tworzenie idealnych linii o grubości między 1,8 a 2,5 milimetra. Górna część długopisu nie jest zbyt duża, ale średnia i ma stożkowaty kształt. Wykorzystany materiał to poliester. Do produkcji tuszu użyto wody, co zapewnia wysoką pigmentację i odporność na promieniowanie UV oraz złe warunki pogodowe. Warto zaznaczyć, że produkt Posca jest nietoksyczny, co oznacza, że mogą go stosować zarówno dzieci, jak i osoby rysujące na skórze.  

Naturalnie, istnieje wiele innych atrakcyjnych przedmiotów, takich jak doskonałe markery akrylowe, np. PCF-350 z pędzelkową końcówką. Wszystkie artykuły społeczności Posca cieszą się ogromnym uznaniem i mają licznych fanów na całym globie.

Gdzie możemy użyć pisaków Posca?

markery posca zastosowanie opis2

Markery Posca, które w standardzie są wypełniane farbą akrylową, są popularne z powodu swojej wielofunkcyjności. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i odkrycia wszystkich możliwości, w których można używać markerów Posca. Są one doskonałe do pracy na tkaninach, ceramice, drewnie, metalach, papierze, szkle, glinie, modelinach, kamieniach i wielu innych materiałach.

Dostępne kolory markerów Uni

Zestaw 24 szt 1

Jeżeli rozważamy markery Posca, możemy zidentyfikować dużą paletę kolorów. Tutaj odkryjemy wszystkie najbardziej popularne odcienie, co pozwoli nam swobodnie wykorzystać markery Posca podczas codziennej pracy lub zabawy. Na liście znajdziemy takie kolory jak czarna, żółta czy niebieska.

Zestaw markerów Posca

markery posca 16 szt2

Producent UNI oferuje możliwość zakupu produktu zarówno w komplecie, jak i pojedynczo. Nie musimy się martwić, że dostępne są tylko pojedyncze sztuki, ponieważ są one podzielone na zestawy, takie jak 4, 8 lub 16 sztuk. Możemy kupować pojedyncze markery, ale również możemy zdecydować się na zbilansowany zestaw markerów Posca jako prezent.