ABC PIECZĄTEK – AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE

ABC PIECZĄTEK – AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE

Nie wszyscy nasi Klienci przychodzą do nas mając wyraźne oczekiwania. Niektórzy z nich nie przemyśleli wcześniej, jaki rodzaj pieczątki preferują. Aby ułatwić Państwu zrozumienie najczęściej stosowanych modeli, opracowaliśmy krótki przewodnik, który w kilku słowach opisuje najbardziej popularne rodzaje pieczątek.

pieczątki colop compact pro r

PIECZĄTKI SAMOTUSZUJĄCE – IDEALNE DLA KAŻDEGO

Popularność pieczątek samotuszujących wynika z ich prostego projektu, intuicyjnego mechanizmu do uzupełniania tuszu, solidności i łatwości ich wykonania. Proces ich działania jest bardzo prosty – płytka stemplująca pobiera tusz z poduszeczki, a następnie zostaje odwrócona podczas nacisku pieczęci, pozostawiając odcisk na powierzchni karty.

Samonaklejające się stemple nie zostawiają plam ani nie potrzebują żadnej skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy tylko regularnie uzupełniać brakujący tusz, a będzie mogły wykonać aż 25 tysięcy odcisków. Dla większości przedsiębiorstw to idealne rozwiązanie, które bezawaryjnie będzie im służyć przez wiele lat.

PIECZĄTKI SAMOTUSZUJĄCE SZKIELETOWE – TRWAŁE AUTOMATY

Istnieje wiele gałęzi przemysłu, w których stosuje się pieczątki praktycznie cały czas. Przykładem takiej działalności jest na przykład branża hotelarska. Personel recepcji i ochrony musi codziennie wykonywać wiele odcisków, nawet dziesiątki czy setki.
W takich sytuacjach niezastąpione są metalowe pieczątki samotuszujące. Mimo że są one trochę droższe i cięższe od plastikowych odpowiedników, ich solidna konstrukcja daje pewność, że będą one niezawodne w każdych okolicznościach.

pieczątki colop compact pro 1

STEMPLE DREWNIANE I  KOŁYSKI

Inną kategorią dużych pieczątek są modele, które nie mają wbudowanych poduszek do tuszowania. Chociaż pieczątki automatycznie dostarczają tusz na stempel, każdy odcisk stempli lub gryfów musi być poprzedzony osobnym uzupełnieniem tuszu.

Mimo że struktury tego typu zostały częściowo zastąpione przez pieczątki samonaklejające, ciągle są one wyjątkowo przydatne, szczególnie w dziedzinach takich jak księgowość czy archiwa. Tego rodzaju pieczątki wykorzystuje się do tworzenia odbić tabel oraz wprowadzania dokumentów do obiegu.

JAKĄ PIECZĄTKĘ WYBRAĆ?

Jeśli zadanie nie wymaga innych wymagań (przykłady to pieczątki medyczne, które są małe i metalowe), najlepszym wyborem są pieczątki samotuszujące. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, które świetnie się sprawdzą jako:

pieczątki colop

PIECZĄTKI SAMOTUSZUJĄCE W OFERCIE TANIESTEMPLOWANIE.PL

Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji pieczątek dla firm i osób. Każdy z naszych Klientów ma różne potrzeby i oczekiwania, ale z dumą spełniamy wszelkie z nich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, stworzenia własnego projektu stempla i dołączenia do grona zadowolonych Klientów firmy Taniestemplowanie.pl