Pieczątki Kieszonkowe

Niewielkie, eleganckie, praktyczne i zawsze łatwo przenośne – to właśnie cechy pieczątek kieszonkowych, które oprócz funkcji designerskiego gadżetu, są także niezbędne w codziennej pracy. Zapoznaj się z ich wszystkimi wadami i dowiedz się, które zawody są najlepsze do ich użytkowania.

pieczątki kieszonkowe colop
  1. Pieczątki kieszonkowe – czy warto posiadać pieczątki w niewielkiej formie?
  2. Przenośna pieczątka w sam raz dla lekarzy – wysoka jakość.
  3. Mobline pieczątki Imienne dla menadżerów
  4. Zamów swoją pieczątkę.

Pieczątki kieszonkowe – czy warto posiadać pieczątki w niewielkiej formie?

pieczątki kieszonkowe colop mouse stamp 20

Ich główną zaletą jest rozmiar. Pieczątki kieszonkowe są praktyczne, ponieważ zmieszczą się w każdej torbie, kieszeni lub aktówce. Ta cecha z pewnością przypadnie do gustu osobom, które często podróżują służbowo na długie dystanse. Nowoczesne pieczątki kieszonkowe wykonane są z trwałego plastiku i posiadają zabezpieczenia, zapobiegające wyciekowi atramentu i zabrudzeniu bagażu.
Pieczątki te są również lekkie, co stanowi duży plus dla osób, które codziennie muszą nosić ze sobą ciężkie dokumenty. Podczas używania stempelka wystarczy jedno szybkie ruchu, by umieścić na dokumencie informacje firmowe. Mimo małego rozmiaru, pieczątki kieszonkowe są bardzo poręczne i dobrze dopasowane do kształtu ręki. Są one również niezbędne podczas wypełniania formalności w bankach i urzędach. Podczas wypełniania dokumentów przedsiębiorca potrzebuje swojego stempelka, aby przepisać niezbędne informacje, bez konieczności pisania ich ręcznie.

Przenośna pieczątka w sam raz dla lekarzy – wysoka jakość.

pieczątki kieszonkowe trodat 9512

Które rodzaje pieczątek zdają się być najpraktyczniejsze dla lekarzy w trakcie ich codziennej pracy – te kieszonkowe z miękką osłonką lub te automatyczne? Codziennie lekarze korzystają z tych narzędzi. Pieczątka kieszonkowa zamknięta w małym plastikowym pudełku jest klasykiem, na jaki decydują się przedstawiciele tego zawodu, ponieważ doskonale sprawdza się w fartuchu lekarskim. Twarda obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia, że codzienne wrzucanie i wyciąganie pieczątki z kieszeni nie wpływa negatywnie na jej wygląd i funkcjonalność. Dodatkowo, chociaż ta pieczątka ma niewielkie rozmiary, wciąż pomieści wszystkie potrzebne dane na swojej powierzchni.

Mobline pieczątki Imienne dla menadżerów

pieczątki kieszonkowe trodat 9511

Najczęściej wybieranym narzędziem przez osoby zajmujące ważne stanowiska w firmie są pieczątki kieszonkowe imienne. Sygnowanie dokumentów czy materiałów promocyjnych swoim imieniem i nazwiskiem jest obowiązkiem dla wielu osób, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych. W takich sytuacjach pomocne okazują się pieczątki zawierające podstawowe informacje. Oprócz tego, zdarza się, że osoby na ważnych stanowiskach muszą podróżować lub uczestniczyć w spotkaniach biznesowych. W tym przypadku korzystanie z małych i poręcznych pieczątek kieszonkowych jest bardzo wygodne. Dodatkowo, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, pieczątki te pozwalają na umieszczenie niezbędnych informacji o firmie. To z pewnością dobry wybór inwestycyjny.

Zamów swoją pieczątkę.

pieczątki kieszonkowe trodat

Nie czekaj i już teraz zamów swoją pieczątkę mobilną Colop mouse stamp 20. W naszym sklepie online otrzymasz ją w ekspresowa wraz z darmową dostawą do dowolnego paczkomatu w Polsce lub prost pod Twoje drzwi!