Pieczątki firmowe z logo

Pieczątka z logo firmowym, czyli stemple z logo i hasłem reklamowym.

Pomimo że zgodnie z polskim prawem przedsiębiorca nie jest zobowiązany do posiadania pieczątki firmowej, funkcjonowanie bez niej jest praktycznie niemożliwe.
Pieczątka firmowa ma zastosowanie nie tylko do nadawania ważności fakturom i dokumentom służbowym, ale także stanowi skuteczną formę reklamy dla twojej firmy.

W obecnych czasach najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zamówienie pieczątki online.
Czy jednak zdajesz sobie sprawę, jak właściwie przygotować taką pieczątkę?
Dowiedz się więcej na temat krzywych w grafice wektorowej, zwłaszcza jeśli planujesz posiadać pieczątkę z własnym logo dla swojej działalności.

pieczątki colop compact pro r

CZYM JEST GRAFIKA WEKTOROWA?

Grafika wektorowa, zwana również „krzywymi”, często jest mylona z „kursywą w tekście”, ale są to zupełnie różne pojęcia. W projektach wektorowych obiekty są zapisane matematycznie i można je bez straty jakości skalować do dowolnej wielkości.
Obrazki z logo lub przekształcone czcionki mogą być wykorzystywane jako krzywe.
Jeśli ten sam dokument zostanie wyeksportowany lub zapisany w formacie jpg lub png, automatycznie staje się to plikem grafiki rastrowej, co wiąże się z wieloma ograniczeniami związanymi z powiększaniem pliku przy zachowaniu dobrej jakości.

pieczątki colop compact pro 1

DLACZEGO KRZYWE SĄ WAŻNE PRZY PROJEKTOWANIU PIECZĄTEK i STEMPLI  Z LOGO?

Wycinarki laserowe, które służą do wykonywania grawerów na pieczątkach, potrzebują projektów z grafiką wektorową (z krzywymi).
Dlatego właśnie, dzięki technologii laserowej, odbicie stempla jest bardzo precyzyjne i wyraźne.
Tak więc, projekt pieczątki powinien być zapisany jako plik wektorowy, na przykład:

  • cdr.
  • pdf.
  • svg.
  • eps.

Na życzenie w Taniestemplowanie.pl, nasi projektanci przeglądają plik przed zaakceptowaniem zamówienia, aby upewnić się, że jest poprawny.
Dodatkowo, przy zamawianiu pieczątek online, udostępniamy naszym klientom prosty i intuicyjny narzędzie do projektowania, dzięki któremu w prosty sposób możesz zaprojektować własną pieczątkę jako plik wektorowy, która zostanie wykonana.

pieczątki colop iq

PIECZĄTKI FIRMOWE Z WŁASNYM LOGO – JAKĄ WIELKOŚĆ AUTOMATU WYBRAĆ?

W zależności od ilości treści na stemplu i czy chcesz umieścić na nim własne logo, rozmiar maszyny będzie różny.
Jeśli masz pełne dane firmy bez żadnych dodatkowych grafik, pieczątka o rozmiarze Colop C40 (57×21 mm) będzie wystarczająca.
Jeśli zamierzasz umieścić logo Twojej firmy, warto wybrać nieco większą obudowę, na przykład Colop C50 lub nawet Colop C60.

pieczątka colop c 40 pro

Pieczątki firmowe z logo – zamiast naklejki umieść odbicie swego logotypu na torbie papierowej lub kartonie.

Personalizowane pieczątki świetne akcesorium dla Twojej firmy. Aby je zamówić, wystarczy że prześlesz do plik graficzny z logo – my wybierzemy odpowiednii automat i wykonamy projekt. Zapoznaj się z naszą ofertą.

czas realizacji pieczątek

Pieczątki z logo – Zamów w promocji przez e-mail.

Jeśli napotkasz trudności przy wyborze marki pieczątki i dostosowaniu ilości treści do powierzchni odbicia, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z pieczątkami.
Zapewniamy błyskawiczną realizację i doskonałą jakość. Przekonaj się sam!