Pieczątki Trodat  – idealne do każdego biura!

pieczątki trodat printy

Pieczątki Trodat – Historia marki.

Trodat_Logo.svg

W 1976 roku firma Trodat wprowadziła pierwszą plastikową pieczątkę samotuszującą, która zrewolucjonizowała branżę stemplarską. Wprowadzenie do sprzedaży pieczątki ,,Printy 1″ dało początek prawdziwej rewolucji. Seria Printy spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i stała się produktem masowym. Innowacyjny produkt zainicjował powstanie nowego segmentu na rynku, co utwierdziło firmę Trodat jako lidera na rynku branży stemplarskiej. Dostosowując się do coraz bardziej wymagających potrzeb rynkowych, pieczątki Trodat „Printy” ewoluowały i w 2011 roku zostały wprowadzone pieczątki Printy 4.0!

Pieczątki Trodat – charakterystyka.

czas realizacji pieczątek

Pieczątki Trodat  zostały stworzone do spełniania najbardziej wymagających potrzeb biurowych. Pieczątki Printy to jedna z najmniejszych, najlżejszych i najbardziej kompaktowych pieczątek na świecie – idealna do każdego biura.

Posiadają funkcjonalny system blokady, umieszczony z tyłu automatu, co zapobiega przypadkowemu zablokowaniu pieczątki.

Dzięki rewolucyjnemu systemowi wymiany wkładki – specjalnym uchwytom z boku wkładki, bardzo łatwo ją utrzymać nie brudząc sobie rąk.

Pracę z firmowymi pieczątkami Trodat z serii Printy ułatwiają również takie elementy jak okienko indeksowe oraz okienko pozycyjne. Duże, przezroczyste okienko indeksowe czyni stemplowanie bardziej dokładnym i łatwym, dodatkowo zawiera duże wgłębienie na palce zapewniając wygodne zdejmowanie okienka. Drugim elementem, który pozwala na przyjemniejszą pracę z pieczątką jest okienko pozycyjne, w pełni przezroczyste, nawet na krawędziach obudowy, dzięki czemu klient dokładnie widzi gdzie stempluje.

Matowe elementy boczne pieczątek zapewniają lepszy chwyt i komfort. Dla zwiększenia wygody użytkowania pieczątek Printy, posiadają one również bardzo wygodne zatyczki, które w lekki i łatwy sposób się zdejmują i zakładają.

Charakteryzuje je też solidna budowa, użytkownicy pieczątki otrzymują gwarancję na 100 000 tys. odbić!

Komfort użytkowania pieczątek Trodat.

pieczątki trodat printy

Co jeszcze sprawia, że pieczątki Trodat z serii Printy są tak wyjątkowe? Przede wszystkim łatwe wklejenie płytki tekstowej! Automat może stabilnie „stać na głowie” a dodatkowo na obudowie wokół płytki jest zaznaczone w którą stronę prawidłowo wkleić gumkę – napis „UP” czyli „góra”. Pieczątki są odpowiednio przygotowywane już na etapie produkcji, gdzie są zablokowywane w odpowiedniej pozycji i gotowe do wklejenia gumki.

Płytki frontowe pieczątek Trodat zostały wykonane z w innowacyjnej technologii IMD stosowanej m.in. w smartfonach i laptopach. Wspomniana technologia łączy bardziej konwencjonalne formowanie wtryskowe z drukowaniem wyprasek. W porównaniu do tradycyjnych metod nakładania druku jest o wiele trwalsza i szybsza, dodatkowo eliminuje konieczność stosowania bardzo kosztownych i nieprzyjaznych środowisku klejów. Zastosowanie wskazanej metody w płytkach frontowych pieczątek Trodat zwiększa ich odporność na ścieranie a ponadto odciski palców oraz inne zabrudzenia są mniej widoczne. Na płytce frontowej pieczątek z serii 4.0 jest również możliwość wygrawerowania logotypu firmy. Jeśli chcesz się dodatkowo wyróżnić możesz zamówić pieczątkę z eleganckim grawerem na obudowie. A to wszystko bez wychodzenia z domu – wszystkie opcje są dostępne przy zamówieniu pieczątek online na naszej stronie internetowej.

Pieczątki Trodat, co jeszcze warto wiedzieć?

Seria pieczątek Printy charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, ciekawym wzornictwem z eleganckim, błyszczącym logo w srebrnym tłoczeniu. Obudowy występują w szerokiej gamie kolorów – czarnej, szarej, czerwonej, niebieskiej, różowej, zielonej, czy białej! W ofercie firmy Trodat znajdziecie również automaty w kolorach pastelowych oraz neonowych. Dzięki dużej ilości kolorów, pieczątki Trodat nie tylko zwiększają walory estetyczne ale pozwalają też na szybszą identyfikację. Dla każdej z pieczątek z serii Trodat Printy w ofercie firmy znaleźć można jednokolorowe wkłady tuszujące, gwarantujące wysoką jakość odbicia. Występują one w kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym, fioletowym. Oryginalne wymienne wkłady tuszujące są idealnie nasączone tuszem, co zapobiega kleksom, plamom i niedotuszowaniom już od pierwszego użycia.

Produkcja pieczątek Trodat zgodnia ekologią.

pieczątka trodat 4915

Wszyscy wiemy, jak ważna w obecnych czasach jest ekologia i jak ogromne znaczenie ma zaangażowanie społeczeństwa w ochronę środowiska i naszej planety. Taki sam ciężar odpowiedzialności ciąży również na przedsiębiorstwach. Firma Trodat jako światowy lider w branży stemplarskiej zdaje sobie sprawę, że ponosi szczególną odpowiedzialność za środowisko i musi w tej kwestii dawać dobry przykład. W całym procesie tworzenia wartości, firma zwróciła szczególną uwagę na efektywne wykorzystanie energii i staranną gospodarkę surowcami. Pieczątki firmowe Printy 4.0 są idealnym wyrazem dbałości firmy Trodat o środowisko, są neutralne dla klimatu, co oznacza, że ich produkcja nie przyczynia się do zwiększenia bilansu emisji CO2. Gazy cieplarniane, takie jak CO2, mają ogromny wpływ na klimat na świecie, dlatego firma TRODAT jako standard oferuje pieczątki neutralne dla środowiska. Neutralność wobec środowiska odnosi się do materiałów, z których wykonano pieczątkę oraz cały proces produkcyjny. Pieczątka Original Printy 4.0 jako, że jest znacznie mniejsza i lżejsza w porównaniu do poprzednich wersji, a materiały stosowane do jej produkcji są w co najmniej 65% pozyskane z recyklingu daje ogromny efekt ekologiczny – w przypadku pieczątki szarej i czarnej pozwala to na zmniejszenie emisji CO2 nawet do 49%!

Bestsellery z serii pieczątek Trodat.

pieczątki trodat 4913

Bestsellerowymi produktami Trodat z serii Printy są automaty 4911, 4912, 4913. Automat Trodat Printy 4911 to model, który dzięki niewielkim kształtom doskonale dopasowuje się do każdej kieszeni, saszetki czy damskiej torebki. Na odbiciu tego niewielkiego automatu zmieszczą się aż 4 linie tekstu. Istnieje również możliwość wgrania własnego wzoru np. z logotypem firmy. Pieczątki nie zmieniają pozycji i nie ślizgają się po papierze i komfortowo dopasowują się do dłoni.

Trodat  4912 jest doskonałym wyborem na trochę mniejszą pieczątkę firmową lub dużą imienną. Mieści odbicie na 5 linii testu. Przedstawiony automat 4912 to przede wszystkim świetna jakość sprawnie i wygodnie działającej pieczątki.

Trodat 4913 to automat mieszczący do 8 linii tekstu. Pieczątka 4913 z łatwością zmieści dane takie jak: nazwa firmy, adres, telefon, numer NIP I Regon, KRS, e-mail, telefon oraz małe logo. Niewielkie rozmiary przedstawionych automatów Trodat nie utrudniają użytkowania pieczątki. Optymalne kształty i miękkie pokrycie zapewniają stabilność uchwytu i precyzję wykonania odbicia. Wśród naszych klientów cenione są przede wszystkim za duży komfort ich użytkowania. Wymienione pieczątki z doskonałej serii 4.0 idealnie dopasowują się do dłoni, są stabilne, łatwe do utrzymania w dłoni. W gamie Printy 4.0 oferujemy również większe automaty.

Podsumowując, jeśli chcesz kupić wytrzymałą, trwałą a jednocześnie estetyczną, ekologiczną i bardzo wygodną w użytkowaniu pieczątkę – postaw na serię pieczątek Trodat Printy.

Pieczątki Trodat – jak zamówić?

pieczątka trodat 4911

Nie czekaj – już teraz w prosty sposób zamów u nas swoją pieczątkę online! Szybko, łatwo i wygodnie kup swoją pieczątkę firmową przez naszą platformę zakupową. Pieczątki online wyrabiamy nowoczesną technologią laserową, dzięki czemu gwarantujemy doskonale precyzyjne, wyraźne i szczegółowe odbicie. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie