Pieczątki Trodat  – idealne do każdego biura!

Pieczątki Trodat Printy – Historia marki pieczatki.

Trodat_Logo.svg

W 1976 roku firma Trodat to producent pieczątek, który jako pierwszy wprowadził plastikową pieczątkę samotuszującą, która zrewolucjonizowała branżę stemplarską. Wprowadzenie do sprzedaży pieczątki ,,Printy 1″ dało początek prawdziwej rewolucji. Seria spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i stała się produktem masowym. Zapoczątkowało to powstanie nowego segmentu na rynku, co utwierdziło markę Trodat jako lidera na rynku branży stemplarskiej. Dostosowując się do coraz bardziej wymagających potrzeb rynkowych, następnie ewoluowały i w 2011 roku została wprowadzona wersja 4.0!

Pieczątki Trodat, produkt dzięki któremu odbicie będzie doskonałe.

czas realizacji pieczątek

Stemple Trodat zostały stworzone do spełniania najbardziej wymagających potrzeb biurowych. Są jednymi z najmniejszych, najlżejszych i najbardziej kompaktowych stempli na świecie – idealna do każdego biura.

Posiadają niską cenę oraz funkcjonalny system blokady, umieszczony z tyłu automatu – powoduje to iż, nie otworzy się samoistnie np. w teczce.

Posiadają także najlepszy system wymiany wkładki – specjalne miejsca z uchwytami z boku, przez co możemy łatwo zmienić kolor tuszu stempla.

Pracę z tanimi pieczątkami ułatwiają również takie elementy jak okienko indeksowe oraz okienko pozycyjne. Duże, przezroczyste okienko indeksowe czyni stemplowanie bardziej dokładnym, dodatkowo zawiera duże wgłębienie na palce zapewniając wygodne zdejmowanie okienka. Drugim elementem, który pozwala na przyjemniejszą pracę jest okienko pozycyjne, w pełni przezroczyste, nawet na krawędziach, co umożliwia nam wykonanie precyzjnego stemplowania.

Matowe elementy boczne zapewniają lepszy chwyt i komfort. Dla zwiększenia wygody użytkowania posiadają one również bardzo wygodne zatyczki, które w lekki i prosty sposób się zdejmują i zakładają.

Charakteryzuje je też solidna budowa, użytkownicy otrzymują gwarancję na 100 000 tys. odbić!

Pieczątki imienne jakie informacje możey na nich znaleźć?

pieczątki trodat printy

Co jeszcze sprawia, że pieczatka jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim łatwe wklejenie płytki tekstowej! Automat może stabilnie „stać na głowie” a dodatkowo na obudowie wokół płytki jest zaznaczone w którą stronę prawidłowo wkleić gumkę – napis „UP” czyli „góra”.

Płytki frontowe zostały wyprodukowane z w innowacyjnej technologii IMD stosowanej m.in. w smartfonach i laptopach. Wspomniana technologia łączy bardziej konwencjonalne formowanie wtryskowe z drukowaniem wyprasek. W porównaniu do tradycyjnych metod nakładania druku jest o wiele trwalsza i szybsza, dodatkowo eliminuje konieczność stosowania bardzo kosztownych i nieprzyjaznych środowisku klejów. Zastosowanie wskazanej metody zwiększa ich odporność na ścieranie a ponadto odciski palców oraz inne różne zabrudzenia są mniej widoczne.

Pieczątki Trodat z logo, co jeszcze warto wiedzieć?

Na pewno to, iż charakteryzują się ciekawym wzornictwem z eleganckim, błyszczącym logotypem w srebrnym tłoczeniu. Obudowy występują w szerokiej gamie kolorów – czarnej, szarej, czerwonej, niebieskiej, różowej, zielonej, czy białej! Ponad to posiadają wkłady tuszujące, gwarantujące najwyższą jakość. Występują one w kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym, fioletowym. Oryginalne wymienne wkłady tuszujące są idealnie nasączone tuszem, co zarówno zapobiega kleksom i zapewnia precyzyjne odbicie.

Produkcja zgodna ekologią.

pieczątka trodat 4915

Wszyscy wiemy, jak ważna w obecnych czasach jest ekologia i jak ogromne znaczenie ma zaangażowanie społeczeństwa w ochronę środowiska i naszej planety. Taki sam ciężar odpowiedzialności ciąży również na przedsiębiorstwach. Firma Trodat jako światowy lider w branży stemplarskiej zdaje sobie sprawę, że ponosi szczególną odpowiedzialność za środowisko i musi w tej kwestii dawać dobry przykład. W całym procesie tworzenia wartości, firma zwróciła szczególną uwagę na efektywne wykorzystanie energii i staranną gospodarkę surowcami. Neutralność wobec środowiska odnosi się do materiałów, których używa się podczas produkcji jak i sam jej proces. Gotowe produkty są znacznie mniejsza i lżejsza w porównaniu do poprzednich wersji, a materiały stosowane do jej produkcji są w co najmniej 65% pozyskane z recyklingu daje ogromny efekt ekologiczny – pozwala to na zmniejszenie emisji CO2 nawet do 49%!

Pieczątki firmowe Trodat Printy 4913 – wymiary odbicia 58 x 22 mm

pieczątki trodat 4913

Bestsellerowymi produktami są 4911, 12 i 13. Trodat Printy 4911 to model, który posiada niewielkie kształty – idealnie dopasowuje się do każdej kieszeni, saszetki czy damskiej torebki, dlatego możemy użyć niemal wszędzie. Na jego odbiciu zmieszczą się aż 4 linijki tekstu. Istnieje również możliwość wgrania własnego wzoru np. z naszym logotypem. Pieczątki nie zmieniają pozycji i nie ślizgają się po papierze i komfortowo dopasowują się do dłoni.

Model  4912 jest świetnym wyborem na trochę mniejszą pieczątkę dla firmy lub dużą imienną. Mieści odbicie na 5 linii testu. Przedstawiony 4912 to przede wszystkim świetna i możliwość zamknięcia stempla – wystarczy wcisnąć zatyczkę wyżej.

Model 4913 to automat mieszczący do 7 linii tekstu. 4913 z łatwością zmieści dane takie jak: nazwa firmy, adres, telefon, numer NIP I Regon, KRS, e-mail, telefon oraz małe logo. Optymalne kształty i miękkie pokrycie zapewniają stabilność uchwytu i precyzję wykonania odbicia. Wśród naszych klientów cenione są przede wszystkim za duży komfort ich użytkowania. Wymienione pieczątki z serii 4.0 idealnie dopasowują się do dłoni i są stabilne. W gamie Printy 4.0 oferujemy również większe stemple.

Podsumowując, jeśli chcesz kupić wytrzymałą, trwałą a jednocześnie estetyczną, ekologiczną i bardzo wygodną w użytkowaniu pieczątkę.

Gdzie ich szukać i jak zamówić?

pieczątka trodat 4911

Nie czekaj – już teraz w prosty sposób, na naszej stronie internetowej zamów u nas swoją wysokiej jakości pieczątkę online! Wystarczy wejść w odpowiednią kategorię i wygodnie kup swoją pieczątkę firmową przez naszą platformę zakupową. Pieczątki online wyrabiamy nowoczesną technologią laserową, dzięki temu gwarantujemy doskonale precyzyjne, wyraźne i szczegółowe odbicie. Zapraszamy.