Pieczątki Lekarskie – jak powinny wyglądać pieczątki dla lekarzy?

pieczatka-lekarska-2

Pieczątki lekarskie to stemple, które powinny być używanetylko przez osoby uprawnione np. lekarzy, pielęgniarki, weterynarzy czy ratowników medycznych. Jak rozpoznać pieczątki dla lekarzy oraz innych osób pracujących w służbie zdrowia? Poniżej przedstawiamy jakie dane powinny zawierać takie pieczątki oraz jak zamówić taki rodzaj stempli wygodnie, bez wychodzenia z domu czy gabinetu.

pieczatka-lekarska-2

Pieczątki lekarskie i ich funkcje.

Pieczęcie, które posiadają lekarze są dla nich obowiązkowym wyposażeniem przy wykonywaniu ich pracy. To właśnie dzięki nim pracownicy medyczni mogą wystawić zwolnienie lub skierowanie. Takie pieczątki dla lekarzy ułatwiają również prowadzenie dokumentacji medycznej ich pacjentów. Odbicia niektórych pieczątek wykorzystywanych w służbie zdrowia jest z góry określony przeez ustawę np. przy pieczątkach lekarskich Jeśli zaś chodzi o pieczątki dla pielęgniarek, obecne prawo nie nakazuje ich posiadania, jednakże określa już, jakie informację muszą zawierać.

pieczątki colop compact pro

Jak dane umieścić na pieczątkach lekarskich wzór

pieczatka-lekarska

Na dzień dzisiejszy lekarze w Polsce zobligowaniu są do stemplowania wystawianych dokumentów Według krajowego prawa pieczątka lekarska musi posiadać następujące dane:
– imię i nazwisko lekarza,
– stopień naukowy i tytuł zawodowy np. lek.dent.,
– nr prawa do wykonywania zawodu,
– specjalizację,
– nr umowy z NFZ,
– dane kontaktowe np. nr telefonu.

Pieczątka pielęgniarki – jakie informacji powinna zawierać?

Mimo iż obecnie żadna ustawa nie obliguje do posiadania przez pielęgniarki pieczątek, to jednak w praktyce są one dla nich bardzo praktyczne i przydatne. Taka pieczątka pielęgniarki powinna zawierać następujące informację:
– imię i nazwisko,
– tytuł zawodowy np. pielęgniarka dyplomowana lub mgr pielęgniarstwa,
– specjalizację np. chirurgiczna lub anestezjologiczna,
– nr prawa do wykonywania zawodu.

pieczątki kieszonkowe trodat 9512

Pieczątka ratownika medycznego – jak powinna wyglądać?

Ratownicy medyczni pracujący na codzień w karetkach, również posługują się pieczątkami medycznymi. Wzór takiej pieczątki ratownika medycznego wygląda następująco:
– imię i nazwisko,
– stopień naukowy lub zawodowy,
– napis „ratownik medyczny”.
– nr dyplomu.

Pieczątka dla lekarza weterynarii – wzór.

Pieczątka dla weterynarza, również jak pieczątka lekarska jest istotnym rzeczą podczad wykonywania pracy. Pieczątki dla weterynarza muszą posiadać dane takie jak:
– imię i nazwisko,
– specjalizacja,
– napis „lekarz weterynarii”,
– nr prawa do wykonywania zawodu,
– dane kontaktowe.

pieczątki kieszonkowe colop mouse stamp

Pieczątki dla lekarzy od Taniestemplowanie.pl

W Taniestemplowanie.pl od wielu lat trudnimy się produkcją i dostarczaniem pieczątek do klientów z z wielu branż. Poprzez zdobyte doświadczenie wiemy, jak powinno wyglądać odbicie prawidłowo zaprojektowanej pieczątki lekarskiej, pielęgniarki czy lekarza weterynarii.

Ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, oferujemy możliwość zamówienia pieczątek przez nasz sklep internetowy – gdzie możesz skorzystać z wygodnego i intuicyjnego kreatora pieczątek lub możesz zamówić bezpośrednio poprzez wiadomość e-mail.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie