Stempel z logo- znakowanie opakowań firmowych

Firmowe opakowania z logiem w formie reklamy wcale nie musi być kosztowne. Zlecając takie zamówienie na przykład w drukarni, aby cena była atrakcyjna trzeba zamówić nawet parę tysięcy sztuk. Zlecając wydruk paru sztuk toreb, ich cena może wynieść nawet parenaście złoytch za sztukę (w zależnośći od wybranego uszlachetnienia). Zazwyczaj wystarczy nam jedynie nieznaczna ilość takich opakowań z logo firmowym. Stempel drewniany z logo idealnie nada podczas znakowania opakowań na przykład papierowych toreb.

stemple drewniane

Stempel z logo – kto powinien z niego korzystać?

Papierowe opakowania z firmowym logo można znaleźć niemal w każdej branży. Posiadają ogromny potencjał reklamowy, który dostrzega branża gastronomiczna oferująca jedzenie na z dostawą. Dziś, gdy pandemia wymusiła częstsze zakupy dań na wynos, ludzie przyzwyczajeni – coraz chętniej korzystają z takiej opcji.

Wiele lokali gastronomicznych musiało dostosować swoją działalność do oferty związanej z dowozem dań do klienta. Tylko tak mogli utrzymać zdolność finansową i „przeżyć” ten trudny czas. Z jednoczesnym zwolnieniem gospodki i zmniejszeniem dochodów wielu firm, ich właściciele zmuszeni zostali do poszukiwania oszczędności.

Pieczątki z logo do znakowania opakowań to świetna i tania metoda promocji dla wielu firm.

stempel drewaniny odbicie

Znakowanie opakowań dla gastronomii.

Zamówiony posiłek powinien być nie tylko smaczny, ale również atrakcyjnie zapakowany. Należy zadbać o aby po dotarciu do klienta wciąż był ciepły. Ważny jest jednak również wygląd zewnętrzny zamówienia. Tu sprawdzą się torby ostemplowane logiem firmowym. To doskonały sposób na darmową reklamę. Ponad to , taka torba może być wielokrotnie użyta, co powoduje, iż opakowania dań są również ekologiczne.

stempel drewniany 100x70

Stemple z logo, czyli Znakowanie opakowań dla branży beauty.

Stemple z logo to idealna metoda również na przykład dla gabinetów kosmetycznych, które również dotknięte zostały przez Covid. Wiele gabinetów zdecydowało się na sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, które były stosowane tylko podczas zabiegów.

Ze stempli z logo do znakowania opakowań korzystają również firmy zajmujące się car detailingiem. Ich klienci często pozostawiają w samochodzie wiele małych rzeczy, które w trakcie usługi mogłyby się zgubić. Jeśli wrzucimy je klientowi do zgramnej papierowej torby z naszym logo, na pewno zrobi to na nim wrażenie.

stempel drewniany okrągły

Stemple z logoznakowanie opakowań.

Pieczątki, na których możesz umieścić swoje logo, umożliwiają Ci samemu podjąć decyzje ile opakowań jest Ci potrzebnych w danej chwili. Niewątpliwie jest to tania i prosta w użyciu metoda. Zakup stempli z logo w Taniestemplowanie.pl jest zdecydowanie tańszy niż zakup dużej ilości toreb z nadrukiem.

Pieczątka z logo do stemplowania na torbach

W Taniestemplowanie znajdziesz szeroką ofertę stempli, które idealnie nadadzą się do oznakowania opakowań oraz także korespondencji firmowej. Jeśli nie wiesz, na jaki model pieczątki online się zdecydować, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego dla Ciebie stempla. Możesz użyć również nasze łatwego w użyciu kreatora pieczątek online,lub skorzystać z jednego z gotowych wzorów pieczątek.