PIECZĄTKI SZKIELETOWE – TRWAŁE I NIEZAWODNE

PIECZĄTKI SZKIELETOWE – TRWAŁE I NIEZAWODNE

Posiadasz przedsiębiorstwo, które codziennie używa pieczęci do legalizacji dużej ilości papierowej dokumentacji? Twoi eksperci regularnie wprowadzają do obiegu wewnętrznego liczne dokumenty, które wymagają odpowiedniej autoryzacji? Jeśli tak, to odporne na uszkodzenia mechaniczne pieczątki szkieletowe mogą być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zapoznaj się z naszym artykułem i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju konstrukcje.

datownik szkieletowy shiny

JAK WYKONANE SĄ PIECZĄTKI SZKIELETOWE?

Jednym z głównych plusów stempli szkieletowych, które są najczęściej wymieniane, jest ich długotrwałość. Stemple te składają się z rdzenia wykonanego z metalu oraz z elementów z chromu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Warto również zwrócić uwagę, że solidność i niezawodność tych stempli idą ramię w ramię z wygodą w codziennym użytkowaniu.

Stemple szkieletowe posiadają wygodny uchwyt, który umożliwia łatwe i precyzyjne umocowanie ich na właściwym miejscu. Dodatkowo, zamontowany zbiornik z tuszem przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania, eliminując ryzyko wycieków, które mogłyby uszkodzić dokumenty lub meble. Konstrukcyjne cechy tych stempli sprawiają, że są one najlepszym rozwiązaniem dla firm, które nade wszystko cenią sobie niezawodność.

pieczątka trodat 5211

JAKIE PIECZĄTKI SZKIELETOWE z NASZEJ OFERTY

 Ze względu na swoją trwałą konstrukcję oraz imponujący rozmiar, pieczątki szkieletowe posiadają matryce o bardzo dużym obszarze, zdolne pomieścić nawet 10 linijek tekstu. Wśród czołowych producentów takich konstrukcji, warto wyróżnić szczególnie marku TRODAT i SHINY, które specjalizują się w produkcji różnorodnych rozmiarów i funkcjonalności pieczątek szkieletowych.

  • SHINY E-940 – mini datownik szkieletowy z samą datą o wysokości czcionki 4 mm.
  • Trodat 5211 – model ten może pomieścić do 8 linii tekstu, dzięki którym z powodzeniem można zawrzeć na niej dodatkowe informacje kontaktowe lub dane personalne zatrudnionego specjalisty,
  • Trodat 5212 – największy automat szkieletowy dostępny na rynku – może pomieścić aż 12 linii tesktu. Powierzchnia odbicia wynosi aż 116×70 mm, z pewnością wystarczy na umieszczenie tam wszystkich kluczowych informacji oraz danych kontaktowych.
pieczątka trodat 5212

POTRZEBUJESZ ZAMÓWIĆ PIECZĄTKI SZKIELETOWE?

Masz pytania dotyczące tego, który model stempli szkieletowych najlepiej spełni potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z naszymi ekspertami! Pracownicy Stempleks omówią kluczowe różnice między różnymi rodzajami stempli i pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij wygodę podczas codziennej pracy Twojej firmy.