Pieczątka z logo – świetny sposób na darmową reklamę.

pieczątki firmowe średnie odbicia

Pieczątki z danymi firmy to podstawowy element każdego biura. Stosuje się je do stemplowania faktur, oraz pozostałych dokumentów firmowych. Ponad to pieczątki firmowe posiadają również duży potencjał reklamowy. Stosując większe pieczątki, o wymiarach odbicia na przykład 21×57 mm (np. Trodat 4913), można zamieścić na nich także logo firmowe. Pieczątka z logo dużo lepiej wygląda na dokumentach firmy, a do tego jednocześnie promuje jej usługi.

pieczątki colop compact pro

Hasło reklamowe na Pieczątkach z logo.

Do oznaczenia korespondencji idealnie sprawdzą się pieczątki z logo oraz dodatkowym hasłem reklamowym, które będzie zachęcać klientów na przykład do odwiedzin naszej witryny internetowej. Dziś pieczątki online można zamówić w 5 minut z dostawą do biura lub pobliskiego paczkomatu. Dodając do tego, iż na do pieczątek wykonanych metodą laserową możemy w przy nakładzie niewielkich kosztów zamówić nowej gumki do pieczątki, daje nam to możliwość wielokrotnego wykorzystywania wielokrotnie stempli przy różnych akcjach promocyjnych.

Pieczątka z logo – gdzie się sprawdzą?

Pieczątki z logo idealnie sprawdzą się na przykład przy znakowaniu paczek pocztowych. Jes to ekonomiczna metoda ponieważ stemple drewniane z logo są dużo tańsze niż dajmy na to taśma klejąca z naszą grafiką lub firmowe naklejki. Ponad to pieczątkami można ostemplować również na przykład papierowe torby, w których klient otrzymuje zakuoiony produkt.

Pieczątki z logo jak zamówić?

To naprawdę proste! Wystarczy, że dysponujesz logiem firmowym w pliku wektorowym np. cdr lub pdf, a następnie skorzystasz z naszego prostego kreatora pieczątek za pomocą, którego, w kilka minut, stworzysz swoją pieczątkę z logo. Na Twoje życzenie możemy również pomóc Ci wykonać indywidualny wzór pieczątki.

Pieczątki z logo – jaki rozmiar stempla wybrać?

Rozmiar pieczątki dobierany jest w zależności od rozmiaru loga jakie chcesz posiadać na swoim stemplu. Zazwyczaj wystarczy pieczątka o rozmiarze 21×57 mm mm, np. Wagraf b4 lub Colop C 40. W momencie, gdy dodatkowo chcesz zawrzeć na pieczątce firmowej z logo na przykład numer telefonu lub adres e-mail należy siegnąć po większą pieczątkę np. Colop IQ 50 (67x29mm) lub Colop IQ 60 (74x36mm).

Jeśli nie wiesz, który rodzaj pieczątek będzie dla Ciebie odpowiedni – wystarczy, że do nas napiszesz maila. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego stempla.