Pieczątki dla nauczycieli – oryginalny sposób na motywowani.

Pieczątki dla nauczycieli to świetny sposób na zmotywowanie uczniów ocenianiając jednocześnie ich postępy. Przy pomocy kolorowych odbić pieczątek i wesołym wzorom uczniowie chętniej i sprawniej wykonają zlecone im zadania, a kolekcjonowane pieczątki będą stanowić dodatkową atrakcję.

Pieczątki dla nauczycieli zamiast ocen

Od dłuższego czasu wiele szkół wprowadziło w najmłodszych klasach opisowy system oceniania. Według nauczycieli takie oceny mają korzystny wpływ na rozwój uczniów. Część pedagogów korzysta z systemu punktowego, literowego lub z kolorowych pieczątek. Te ostatnie cieszą się dużą popularnością. Pieczątki dla nauczycieli umożliwiają w skuteczny i łatwy sposób wynagrodzić uczniów za wysiłek włożony w rozwiązanie powierzonego im zadania lub w delikatny sposób dać im do zrozumienia, iż są pewne elementy, które wymagają jeszcze poprawy. Pieczątki dla nauczycieli są solidne, tanie oraz wytrzymałe i na pewno będą służyć przez długie lata.

pieczątki edukacyjne 1

Pieczątki szkolne – wzory, pomysły, inspiracje

Podczas projektowania wzorów pieczątek dla nauczycieli najważniejsza jest Twoja kreatywność. Należy pamiętać, iż świetne są na przykład małe pieczątki z grafiką zwierzaczka. W momencie gdy, chcesz okazać zadowolenie z postępów ucznia, zwierzaczek może być np. uśmiechnięty. Jeśli jednak praca danego dziecka jest w najlepszym wypadku tylko średnia, zwierzaczek może mieć obojętny wyraz twarzy. Gdy uczeń w ogóle nie przyłożył się do zadania, zwierzaczek może posiadać smutną minkę. Na pieczątkach dla nauczycieli możesz też umieścić np. emotiony o różnych kolorach lub kciuki uniesione do góry lub w dół.

Pieczątki dla nauczycieli jako narzędzie.

Pieczątki dla nauczycieli świetnie się sprawdzą również w Twoim własnym domu. Wspólniez dzieckiem możesz, wykonać na przykład tablicę motywacyjną z zadaniami wszystkich domowników. Za wykonanie swojego zadania każdy otrzyma pieczątkę, a kto na koniec tyogodnia będzie miał ich najwięcej, wybierze seans filmowy, na który pójdziecie wszyscy. To świetny sposób na zmotywowanie dzieci do wykonywanie powierzonych im zadań oraz wyrobienie w nich poczucia obowiązku.

Pieczątki dla nauczycieli – na jaki stempel się zdecydować?

Od wielkości i rodzaju Twojego wzoru stempla, zależeć będzie jaką pieczątkę wybrać. Dla tradycyjnych stempli edukacyjnych świetnie sprawdzą się okrągłe pieczątki. Są one wygodne i praktyczne, a do tego możesz wybrać wiele kolorów odbicia stempla.

Czyli zestaw 6 pieczątek z gotowymi obrazkami i ocenami.

pieczątki dla nauczycieli trodat 2