Wyrobienie pieczątki – o czym należy pamiętać?

Wyrobienie pieczątki – o czym należy pamiętać?

 Czy masz swoją firmę? Już na samym początku prowadzenia działalności zostaniesz skonfrontowany z projektem i nabytkiem stempla. Mimo że nie jest to wymagane dla przedsiębiorstwa, stanowi to znaczącą pomoc. Poniżej znajdziesz informacje na temat różnych rodzajów pieczątek oraz krótkie podsumowanie, co powinno być umieszczone na takiej pieczątce.

pieczatki colop

Dostępne rodzaję pieczątek:

Pieczątka może posiadać różnorodne wzory i kształty. Najbardziej powszechne to:

Jak powinien wyglądać projekt pieczątki?

Podczas projektowania pieczątki, nie można zignorować najdrobniejszych szczegółów. Na pieczątce powinny znajdować się informacje, takie jak nazwa przedsiębiorstwa lub imię i nazwisko właściciela, adres firmy oraz numer NIP. Często podaje się również informacje, takie jak REGON i dane kontaktowe, np. numer telefonu, adres e-mail lub strona internetowa. Rzadziej można znaleźć również logo lub slogan reklamowy. Stempla firmowego są doskonałym narzędziem marketingowym. W dzisiejszych czasach pieczątki są tworzone przy użyciu zaawansowanej technologii, również przez online kreatorów.

pieczątka firmowa duża1

Jak zamówić pieczątkę?

Zamawianie i tworzenie pieczątek jest niezwykle łatwe. Można otrzymać swoją pieczątkę już w ciągu 24 godzin poprzez szybką dostawę do paczkomatu. Proces zamawiania jest niezwykle prosty. Pierwszym etapem jest wybór modelu pieczątki. Następnie trzeba określić kolor tuszu i kolor samych pieczątek. Zazwyczaj używa się tuszu czarnego, ponieważ jest uniwersalny. Jednakże może on nie być zbyt widoczny na tekście o tym samym kolorze. W biurach często stosuje się pieczątki w kolorze niebieskim, zielonym i fioletowym. Czerwona pieczątka jest rzadka i najczęściej używana przez urzędników. Następnie przechodzi się do edytora pieczątek lub zamawia się projekt. Często projekt jest darmowy. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności i wybór sposobu dostawy. Przy zakupie większej ilości produktów sklepy oferują zniżki.

pieczątki colop compact pro

Pieczątki Kraków – gdzie zamówić?

W Krakowie istnieje wiele punktów, ale warto wybrać taki, który ma wysokiej jakości produkty. W tej kategorii znajdują się pieczątki kraków – firma oferująca tanie stemplowanie. Jeśli zamówimy przez internet, możemy liczyć na szybką dostawę w Krakowie i na terenie całej Polski. Jeśli chodzi o Kraków, dostawa będzie natychmiastowa i zostanie dostarczona pod wskazany adres, na przykład na osiedla takie jak Złoty Wiek, Przewóz, Piaski Wielkie, Czerwone Maki, Zielonki, Kliny i Prądnik Biały.